Hakkımızda

Meraklı Tilki Yayınları, hem doğu edebiyatında hem de batı edebiyatında yer bulan fabıl türünü, günümüz teknolojileriyle yeniden yorumlayarak, çocuklarımızın hizmetine sunmayı misyon edinmiştir.

Meraklı Tilki Yayınları Çocuk Grubu olarak, hayat başarısı ve akademik başarının genetik olmadığına, küçük yaşta kazanılan doğru becerilerle gelişebileceği gerçeğinden hareketle, çocuklarımızın çok sevdiği hayvan ve bitki hikayeleriyle öğrenmelerini sağlamak temel hedefimizdir.

En güzel kitapları çocuklarımıza ulaştırmak için pek çok meslek insanlarıyla çalışıyoruz. Önce bir pedagog ekibi tarafından çocuklarımızın ihtiyacı olan konular belirleniyor. Bu konuları onların seveceği kitaplara dönüştürmek için, editör, yazar, çizer, grafiker, pedagog, öğretmenden oluşan bir komisyon bir araya gelerek yazıyor, çiziyor, heyecanla ve şevkle üretiyorlar.

Meraklı Tilki Yayınları Çocuk Grubu olarak bu şekilde çalışıp, çocuklarımızın küçük yaştan itibaren onları başarıya götürecek; azim, duygularını yönetme, başarılardan ilham alma, zorluklarla baş etme, yaratıcılık,  yeniliklere uyum sağlama gibi temel beceriler kazanmalarını sağlayacak eserler çıkarıyoruz.

Yayımladığımız kitapları, çocukların kişilik kazanması hedefiyle, hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirecek şekilde seçiyor ve hazırlıyoruz.

Çocuklarımız için kitap hazırlamaktan çok mutluyuz. Kitaplarımızı okuyan çocuklarımızın içlerindeki heyecanı, gözlerindeki ışıltıyı, yüzlerindeki gülümsemeyi görmek bizim için en büyük hediyedir. Hele hele onların büyüdüklerinde, birer bilim adamı, yazar, mühendis, doktor vs. olduklarını görmek bizim için en büyük ödüldür.

Aramıza hoş geldiniz….

Meraklı Tilki Yayınları
Hakkımızda 1

error: